osebni djotiš paketek

Oblikovala sem paketek, narejen posebej za vas – unikaten, na podlagi vaših osebnih rojstnih podatkov.

Vsebuje zapis z najpomembnejšimi dejstvi iz vaše astrološke karte, ki vam dajo vpogled vase in pripomorejo k lažjemu razumevanju vas samih in vašega življenja; vsebuje pa tudi nekaj simbolov oz. predmetov, ki vas podprejo na vaši osebni poti oz. pri procesu osebne rasti.

Paketek ni enakovreden osebnemu svetovanju ali analizi v smislu tega, na kako osebnem nivoju se k astrološki karti pristopa z namenom svetovanja; zato je primeren tudi kot darilo, za nekoga, ki vam je blizu.

Če torej želite podariti »nekaj več« – sebi ali drugim…

VSEBINA

Zapis najpomembnejših dejstev iz vaše astrološke karte
 • Opis Lagneša – vašega osebnega planeta, ki vlada prvi hiši; pove kako oseba sebe doživlja v svojem
  okolju in kaj ji je v življenju pomembno
 • Opis vašega rojstnega znamenja – Vedska astrologija za osebno astrološko znamenje vzame tisto, ki
  je bilo v trenutku našega rojstva na vzhodnem obzorju, v naši prvi astrološki hiši – t.i. ascendent.
 • Opis Nakšatre (ozvezdja) vaše rojstne Lune – pove kakšna je percepcija osebe, doživljanje sveta;
  nekako tisto »pod kar se v življenju podpišeš«
 • Opis Nakšatre vaše Lagne – dejanska manifestacija življenja, ključne situacije, okoliščine
 • Opis obdobja planeta, katerega trenutno živite – Glede na to, da vsak od planetov simbolizira del
  naše osebnosti, je s tem določeno, katera naša karakterna lastnost se bo v določenem obdobju
  življenja izrazila oziroma katera naša psihološka potreba bo v ospredju.
 • Razlaga, kdaj je vaš naslednji Sade sati in kaj to sploh je – Sade sati je lahko ali čas globoke osebne
  preobrazbe ali pa nas lahko precej izčrpa, tako fizično kot psihično.
 • Zvezdni utrinek – tisto nekaj, kar se meni zdi trenutno najpomembnejše za vas.
Kipec/obesek Ganeša

Ganesha je v hinduizmu bog uspeha, modrosti in premagovanja ovir. V življenju naj bi nam pomagal odstraniti vse tisto, kar nas zavira pri osebnem napredku in nas hkrati vodil k modrosti in obilju. To vse je tudi namen Djotiša – pot k razumevanju in svetlobi; zato ni presenetljivo, da je Ganeš poznan
kot zaščitnik Djotiša.

Roža življenja – nalepka

Roža življenja je simbol svete geometrije. Predstavlja popolnost, neskončnost, cikličnost in povezanost. Predstavlja izvor vsega, saj vsebuje vzorce stvarjenja sveta in življenja. Učinkuje tako, da vse, kar ima porušeno ravnovesje, vrača v stanje ravnovesja. Pomaga nam, da se osvobodimo strahov in da se prebijemo skozi stanja iluzij ter se soočimo z resničnostjo. Moč simbola je v tem, da oddaja čisto življenjsko energijo. (Sama jo imam na pisalni mizi, kot podlago za kozarec z vodo).

Kristal – žepni kamen

Intuitivno, na podlagi vaše astrološke karte, v paket dodam izbrani kristal. Priložen je opis kristala, njegov pomen in namen.

Cena paketka je 44 eur.